Elma ve Tarçın ile Zayıflama Yöntemi - Diyet

Nasıl Zayıflarım

NASIL ZAYIFLARIM

Son Yazılar

Home Top Ad

Reklam

1.12.16

Elma ve Tarçın ile Zayıflama Yöntemi

Elma, Badem, Muz, Tarçın Kullanarak Zayıflama Kürü Elde Edebilirsiniz. Peki bu zayıflama yöntemi nasıl yapılır?

Zayıflamak isteyenler tarçınla kilo verme yöntemini muhtemelen duymuşlardır. Peki tarçın kilo vermede nasıl kullanılır? Tarçın kan şekerini dengeleyerek glikoz metabolizmasını artırır. Kanda şeker oranının yükselmesi bedende yağ depolanmasına yol açacağından dolayı tarçın bunu böylelikle engellemiş olur. Tarçın insülin fonksiyonlarının düzenli çalışmasını sağlayarak sizi zayıflatır.

Elmalı tarçın zayıflatır mı? Şüphesiz elma ve tarçın zayıflama kürü ile siz de en uygun kilonuza kavuşabileceksiniz. Elmada bulunan polifenoller karbonhidrat sindirimini yavaşlatmaya yardımcı olarak, onları ufak parçalara ayıracak, bunun neticesinde kana daha az şeker yüklenecektir. Kan şekerinin düzgün çalışması açlık krizlerini engelleyerek zayıflamanızda etki edecektir.

Badem kuruyemiş; kalsiyum, E vitamini, folik asit, omega-3 yağ asitleri ve lifin kusursuz bir kaynağıdır. Badem zayıflatır mı? Badem şifalı bitkiler arasındadır ve kolesterol düşürücüdür, beyin sağlığı, kalp sağlığı, kilo verme ve daha birçok sağlık ile ilgili hususta yararlıdır.

Yapılan araştırmalarda, bademin kilo aldırmadan iştahınızı azaltmaya yardımcı olduğunu ortaya koymuştur.
Muz vücudu toksinlerden arındıran, kan şekerini düzenleyen lif bakımından kusursuz bir kaynaktır, sizi uzun zaman tok tutar.

Malzemeler
4 adet doğranmış badem
1 adet elma
1/2 tatlı kaşığı tarçın.
1 bardak badem sütü
1 adet muz

Yapılışı;
Badem sütünün içerisine rendelenmiş çekirdeklerini ayırdığınız elma, çatal ile ezdiğiniz muz, tarçın ve doğradığınız bademi ekleyerek sabahları aç karına tüketebilirsiniz. Bu kür ile kısa sürede kilolarınızdan kurtulduğunuzu ve sağlık bakımından çok olumlu faydalarını göreceksiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad

Sayfalar